این ادبیات در شان یک رئیس جمهور نیست/دادگاه جرایم اقتصادی مهدی هاشمی را علنی برگزار کنید/گوسفندان هم از خوردن اب رودخانه زهره امتناع می کنند

حبیب آقاجری گفت:کسانی که نقدی به دولت دارند یا نگران مذاکرات هسته ایی هستند همگی دلسوز نظام و انقلاب هستند و دنبال این هستند تا منافع جمهوری اسلامی حفظ شود و در این راستا نقدی هم دارند اما این طور برخورد کردند در شان رئیس جمهور این مملکت نیست.

حبیب آقاجری نماینده مردم هندیجان،ماهشهر و امیدیه در گفتگو با رهیاب  درپی سخنان روز گذشته رئیس جمهور درباره منتقدان اظهار داشت:واقعا جای تاسف دارد که اقای  رئیس جمهور از این ادبیات علیه منتقدین خود استفاده می کند.

وی ادامه داد:اینها که از یک طرف می گویند مردم آزاد هستند و حق اظهار نظر دارند و انتقاد کنند ولی در عمل به گونه ایی برخورد می کنند که با گفتارشان ۱۸۰ درجه تفاوت دارد

آقاجری تصریح کرد:کسانی که نقدی به دولت دارند یا نگران مذاکرات هسته ایی هستند همگی دلسوز نظام و انقلاب هستند و دنبال این هستند تا منافع جمهوری اسلامی حفظ شود و  در این راستا نقدی هم دارند اما این طور برخورد کردند در شان رئیس جمهور این مملکت نیست.

وی با اشاره به برگزاری اولین جلسه دادگاه مهدی هاشمی اظهار داشت: ما انتظار داشتیم سیستم قضائیه خیلی زودتر ار اینها مهدی هاشمی را پای میز محاکمه بکشاند اما امروز هم به خاطر محاکمه وی از قوه قضائیه تشکر می کنیم.

آقاجری  افزود: از قوه قضائیه می خواهیم تا لااقل پرونده اقتصادی مهدی هاشمی را علنی برگزار کند چرا که مردم حق دارند از کم و کیف این پرونده ها با خبر شوند و بدانند که اقازادگی و رابطه برای کسی مصونیت نخواهد داشت.

عضو کمیسیون انرژِی مجلس تاکید کرد: نمایندگان مجلس انتظار دارد قوه قضائیه در جهت سالم سازی سیستم اداره کشور با هر گونه رانت خواری وفساد اقتصادی برخورد جدی کند این خواسته رهبری و مردم است چرا که اساس اسلام مبتنی بر عدالت می باشد و در شان نظام اسلامی برخورد قاطع با متخلفان و مفسدان اقتصادی است.

نماینده مردم هندیجان،ماهشهر و امیدیه با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه اش گفت:مشکل اساسی که امروز مردم منطقه با آن دست به گریبان است بحث آب است آب رودخانه های جراحی و زهره بسیار کم شده است و این باعث شده تا شوری آب بالا برود.

وی اضافه کرد:در رودخانه زهره در هندیجان آنقدر آب شور شده است که کشاورزان و دامداران با مشکلات اساسی روبرو هستند حتی دام ها از خوردن آب رودخانه امتناع می کنند یعنی آنقدر آب شور شده است که گوسفندان هم رغبت به خوردن این آب ندارند.

اقاجری گفت:از مسئولین استان می خواهم پیگیر این مسئله باشند از وزیر تا مدیران استانی پیگیر این موضوع بوده ام با این که قولهای زیادی داده اند اما تا این لحظه هیچ اقدامی صورت نگرفته است

وی افزود:مسئولین استان در مورد آن سهمیه اب شهرهای پایین دست مثل هندیجان و ماهشهر اقدامات لازم را به عمل آوردند و سهمیه آب این مناطق را در نظر بگیرند با این روند تمام زمین های کشاورزی در  هندیجان به شوره زار تبدیل می شود.

منبع : رهیاب نیوز

https://hoorkhabar.ir/200569کپی شد!
55
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.