عده‌ای محیط کار را با پارتی اشتباه می‌گیرند/ امنیت روانی؛ لازمه موفقیت زنان در جامعه

استاد دانشگاه با بیان اینکه عده‌ای محیط کار را با پارتی اشتباه می‌گیرند، گفت: امنیت روانی لازمه موفقیت زنان در جامعه است.

زینب مینا امیری مقدم  با بیان اینکه امنیت روانی خواسته تمام زنان شاغل در اجتماع است گفت: یکی از فاکتورهای موفقیت زنان داشتن امنیت روانی است تا زمان خود را بدون درگیر شدن به مسائل حاشیه‌ای صرف کار و فعالیت خود کنند.

وی ادامه داد: تمام موفقیت‌هایی که ممکن است یک خانم  به آن دست پیدا کند ارتباط مستقیم با امنیت فضای کاری او دارد و در وهله دوم باید وضعیت برای ارتقای علمی و اخلاقی زنان آماده باشد و از سوی دیگر تفاوتی میان زنان و مردان در دسترسی به مواهب اجتماعی وجود نداشته باشد.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: نکته‌ای که باید به صورت جدی به آن پرداخته شود رعایت حجاب در محیط کار است و البته حجاب تنها چادر نیست و تنها مخصوص بانوان نیز نمی‌باشد و باید شرایط به گونه ای باشد که زنان و مردان خود را موظف به رعایت حجاب در فضای کار بدانند.

امیری مقدم ادامه داد: هم اکنون افرادی وارد محیط کار می‌شوند که عده‌ای از آنها محیط کار را با پارتی و عروسی اشتباه می‌گیرند درحالیکه هیچ قانونی برای اصلاح وضعیت وجود ندارد و لازم است با قانونگرایی و تدوین قوانین در جهت سالم سازی فضای کار اقدامی در این جهت انجام شود.

 

https://hoorkhabar.ir/197352کپی شد!
52
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.