تهدید به ایجاد اخلال در کنسرت احسان خواجه‌امیری در اهواز!

معاون اجرایی شرکت برگزار کننده کنسرت احسان خواجه‌امیری در اهواز از برخورد قاطع قضایی با اخلاگران و تهدید کنندگان به ایجاد اخلال در کنسرت احسان خواجه‌امیری خبر داد.

حمیدرضا خجندی، معاون اجرایی شرکت فرهنگی و هنری دل آرام جوان، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه خوزستان ـ گفت: عده‌ای با نام انصار حزب الله در فضای مجازی تهدید به لغو و اغتشاش در کنسرت خواجه‌امیری که امشب و فردا شب در اهواز برگزار می‌شود کرده‌اند اما این‌ها اصلا از اعضای انصار حزب الله که آدم‌های پاک و متعهدی‌اند نیستند.

وی افزود: این‌ها افراد سودجویی هستند که اقدام به شایعه پراکنی و شایعه سازی کرده‌اند و منافع شخصی خودشان را در نظر گرفته‌اند و موسیقی را به سود خود نمی‌بینند. ما هم طبق دستور استاندار خوزستان در صورت اقدام به اغتشاش برخورد قاطعی انجام می‌دهیم. امروز هم با اماکن و نیروی انتظامی جلسه‌ای داشتبم ما تمام مجوزات لازم را هم در اختیار داریم.

خجندی ادامه داد: این افراد شناسایی شدند و بعد از کنسرت حتما اقدام قضایی لازم را علیه آنها انجام خواهیم داد و به هیچ وجه عقب نشینی نخواهیم کرد چرا‌که این حرکت در جهت ایجاد اختلال در حرکت رو به رشد موسیقی استان است.

وی خاطرنشان کرد: ما به خاطر حمایت هنرمندان متعهد موسیقی استان، مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی خوزستان، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهواز، اماکن نیروی انتظامی خوزستان و معاونت هنری ارشاد خوزستان در محکوم کردن این حرکت و برگزاری این کنسرت تشکر می‌کنیم.

https://hoorkhabar.ir/191000کپی شد!
210
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.