برگزاری ۳۴ یادواره شهدای محلات در اندیمشک

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از برگزاری ۳۴ یادواره شهدای محله‌ها و مناطق مختلف این شهرستان در سال جاری خبر داد.

احسان کریم‌پور از برگزاری ۳۴ یادواره شهدای محله‌ها و مناطق مختلف این شهرستان در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: این ۳۴ یادواره شهدا به منظور حفظ و ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت در فضای جامعه و به صورت محله و منطقه محور در مساجد سطح شهر و بخش‌های مرکزی و الوار گرمسیری این شهرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین در اسفندماه سال جاری دومین کنگره بزرگ سرداران و یک هزار شهید این شهرستان برگزار خواهد که کمیته‌های پنجگانه این کنگره در سطح شهرستان و مرکز استان تشکیل شده و اکنون در حال فعالیت هستند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک اضافه کرد: امروز نظام اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و روز به روز نیز افتخارات این نظام بیشتر شده و همه موظف هستیم در تداوم این مسیر اهتمام ورزیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: برای برگزاری یادواره‌ها و کنگره‌های شهدای گرانقدر به هر میزان کار شود و هر اندازه وقت گذاشته شود باز هم کم است و ما باید در این زمینه بیش از پیش تلاش کنیم.

کریم‌پور با اشاره به نقش اندیمشک در طول هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: تقدیم بیش از یک هزار شهید با توجه به جمعیت آن زمان این شهرستان نشانه‌ای بارز از ولایتمداری و دفاع جانانه مردم این شهرستان از آرمان‌ها و کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی در پایان متذکر شد: از آن جایی که شهدا همیشه منبع خیر و برکت در جامعه هستند برگزاری کنگره شهدا نشاط جدید و روحیه خوبی در بین مسئولان و مردم ایجاد می‌کند از همین‌رو تلاش داریم که این مراسم با عظمت برگزار شود.

https://hoorkhabar.ir/189601کپی شد!
92
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.