امام جمعه رامهرمز: خبرنگاران می‌توانند عامل ایجاد وحدت باشند

امام جمعه رامهرمز گفت: خبرنگاران می‌توانند در جامعه عامل ایجاد وحدت باشند.

حجت‌الاسلام سید اسماعیل موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ابتداء پیرامون توبه با ذکر روایات و احادیث اظهار کرد: انسان هیچ‌گاه نباید از رحمت خدای حق تعالی نومید شود زیرا که نومیدی از گناهان و معاصی است که خداوند اورا نخواهد بخشید.

وی ادامه داد: آثاری که بر انجام توبه مترتب است، بازیابی شخصیت، کنترل نفس، ادای واجبات و در ‌‌نهایت خشنودی خداوند را در پی خواهد داشت.

خطیب جمعه رامهرمز ضمن محکوم کردن کشتار مردم و کودکان غزه توسط رژیم صهیونیستی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در این جنگ سی روزه علاوه بر اینکه میلیارد‌ها دلار ضرر کرد، منفور مردم آزادی خواه جهان نیز شد.

وی با اشاره به روز خبرنگار افزود: خبرنگاران می‌توانند در روشنگری و بصیرت‌دهی جامعه نقش داشته باشند و این توان را دارند که در جهان و یا یک کشور موج ایجاد کنند و یا موجی را خاموش کنند و این مبین جایگاه خطیر خبرنگار است.

موسوی همچنین گفت: خبرنگاران باید اخلاق‌مدار باشند و روحیه، توانائی و بصیرت به مردم بدهند و با هدایت صحیح مردم باعث ایجاد وحدت در جامعه شوند.

خطیب جمعه رامهرمز در پایان ضمن تقدیر از خبرنگاران شهرستان در انعکاس رویداد‌ها و خبر‌ها از مسئولان خواست این قشر زحمت کش را مورد تفقد قرار داده و از آنان حمایت کنند تا خبرنگاران بتوانند به‌دور از حب و بغض‌های شخصی به رسالت خطیر خود عمل کنند.

https://hoorkhabar.ir/181277کپی شد!
101
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.