اعتراض دبیرخانه مجمع تشخیص به «اقدام مشکوک و تفرقه انگیز یک مقام مسؤل دولتی»

دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در اطلاعیه‌ای نسبت به «اقدام مشکوک و تفرقه انگیز یک مقام مسوول دولتی» اعتراض و تصریح کرد که به زودی پاسخ مکتوب و محرمانه خود را درباره ابعاد این اقدام مشکوک خطاب به وزارت کشور ارسال خواهد نمود.

دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی تحت عنوان «اطلاعیه مهم معاونت اطلاع رسانی و بین الملل» خبر از اقدام مشکوک و تفرقه انگیز یک مقام مسوول دولتی خبر داد.

برپایه این خبر در این اطلاعیه آمده است دبیرهانه مجمع تشخیص مصلحت به زودی پاسخ مکتوب و محرمانه خود را درباره ابعاد این اقدام مشکوک خطاب به وزارت کشور ارسال خواهد کرد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

«به اطلاع ملت شریف ایران می رساند در شرایطی که همه آحاد ملت، ارکان نظام و گروه­ها و جناح ها در خصوص مواضع اصلی و سیاست های کلان نظام تحت زعامت رهبری عظیم الشان انقلاب می بایست همگرایی و همدلی داشته باشند، متاسفانه مواضع سوال برانگیز یک مقام مسئول دولتی در وزارت کشور مایه شرم و نگرانی شدید شده است.

در این خصوص دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تقبیح چنین اقدامات مرموز و تفرقه انگیزی که باید آن را بازی در زمین دشمنان نظام و اسلام توصیف کرد ، به زودی پاسخ مکتوب و محرمانه خود را درباره ابعاد این اقدام مشکوک خطاب به وزارت کشور ارسال خواهد نمود.»

گفتنی است برخی رسانه ها از جمله پایگاه خبری تحلیلی جهان نیوز در خبری گزارش دادند که یکی از مدیران وزارت کشور با انتشار یادداشتی نسبت به حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با لباس رزم سپاه در راهپیمایی روز قدس اعتراض کرده و آن را غیرقانونی خوانده است. حضور محسن رضایی با لباس رزم در این راهپیمایی به عنوان یک اقدام ارزشی مورد استقبال رسانه های انقلابی قرار گرفت. رضایی چندی پیش در نامه ای به رئیس جمهور خواستار استفاده دولت از همه ظرفیت ها برای دفاع از مردم مظلوم غزه در برابر تهاجم رژیم صهیونیستی شده بود.

https://hoorkhabar.ir/179788کپی شد!
97