کشتی‌گیران نزاجا تیپ ۱۹۲ زرهی اهواز یک مدال برنز و یک مقام پنجمی کسب کردند

در پایان مسابقات کشتی نزاجا قهرمانی کشور تیم تیپ ۱۹۲ زرهی اهواز موفق به کسب یک مدال برنز و یک مقام پنجمی بدست آورد.

مسئول برگزاری مسابقات کشتی نزاجا قهرمانی کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: در این رقابت‌ها ۴۴۰ کشتی‌گیر آزادکار و فرنگی‌کار در قالب ۴۶ تیم از سراسر کشور در مرکز آموزشی ۰۴ امام ‌رضا(ع)  بیرجند از ۱۳ تا ۱۵ مرداد ماه با هم به مسابقه پرداختند.

امین عسکرپور بیان کرد: در پایان این پیکار‌ها در کشتی آزاد تیم‌های پشتیبانی قرارگاه نزاجا تهران، فرماندهی آماد و پشتیبانی نزاجا و مرکز آموزش ۰۴ امام رضا بیرجند به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در رشته کشتی فرنگی نیز تیم پشتیبانی قرارگاه نزاجا تهران بر سکوی نخست ایستاد و تیم‌های تیپ۲۸۴ خرم آباد و هوا نیروز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

مسئول برگزاری مسابقات کشتی نزاجا قهرمانی کشور گفت: در این مسابقات کاپ اخلاق در رشته کشتی آزاد به تیم مرکز آموزش ۰۴ امام رضا بیرجند رسید و در رشته فرنگی نیز به تیم گروه ۲۲ شهرضا اختصاص داده شد.

عسکرپور در خصوص سطح این مسابقات اظهار کرد: این مسابقات بعد از رقابت‌ها کشتی قهرمانی کشور پر اهمیت است و تمامی ورزشکارانی که سربازند باید در این رقابت‌ها حضور یابند.

وی بیان کرد: تیم تیپ ۱۹۲ زرهی اهواز در این مسابقات موفق به کسب یک مدال برنز توسط جمال رمضانی در وزن ۷۴ کیلوگرم و مصطفی فتحی چدنی در وزن ۸۴ کیلوگرم عنوان پنجمی را به دست آورند.

مسئول برگزاری مسابقات کشتی نزاجا قهرمانی کشور خاطرنشان کرد: نفرات اول تا سوم هر وزن به اردوی انتخابی تیم ملی ارتش ایران دعوت و بعد از دو دوره اردو یک مسابقات با حضور نیروهای بسیج و سپاه برگزار می‌شود و بر‌ترین‌ها به عنوان تیم ایران به رقابت‌های قهرمانی ارتش جهان اعزام می‌شوند.

امین عسکرپور گفت: مسابقات قهرمانی ارتش‌های جهان سال گذشته به میزبانی ایران برگزار شد تیم ایران در رشته‌های فرنگی و آزاد بر سکوی نخست ایستاد.

وی بیان کرد: امیدوارم امسال که رقابت‌های جهانی ارتش به میزبانی آمریکا روز ۱۵ مهر ماه برگزار خواهد شد تیم ایران با اقتدار از حیثیت کشتی کشورمان دفاع کند.

https://hoorkhabar.ir/179711کپی شد!
177
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.