کعبی: تعطیلی یک ماهه لیگ شاهکار است!!

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این‌که تعطیلی یک ماه لیگ برتر شاهکار است، گفت: این کار در دنیا بی‌نظیر و بی‌سابقه است.

حسین کعبی اظهار کرد: پس از ۱۵ روز تعطیلی، از امروز تمرینات‌مان آغاز می‌شود و خودمان را برای سه بازی آینده که سخت هم هستند، آماده می‌کنیم.

 

وی در ادامه با گله‌مندی از تعطیلی یک ماه لیگ برتر گفت: شرایط باتوجه تعطیلی یک ماه سخت است، چرا که تیم‌های بالا و انتهای جدول در جو مسابقات بودند که لیگ تعطیل شود. اکنون هم شرایط به صورتی است که تیم‌ها باید دوباره بدنسازی انجام دهند تا به شرایط بازی برگردند که به نظرم این کار سختی است.

 

این بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: به نظرم تعطیلی یک ماه لیگ‌مان شاهکار است و در دنیا بی‌نظیر است و سابقه ندارد. مدت این تعطیلی خیلی است و تمام تیم‌ها بسیار ضرر می‌کنند. برای من این تعطیلی بسیار جالب است!

 

وی در ادامه درباره شرایط جدولی تیمش عنوان کرد: ما سه بازی سخت مقابل تیم‌های راه‌آهن، تراکتورسازی و پرسپولیس‌تهران داریم و کار آسانی مقابل این تیم‌ها نداریم ولی تلاش‌مان را می‌کنیم تا نتیجه گرفته و بالای جدول قرار بگیریم.

 

کعبی ادامه داد: برای ما مهم ماندن در لیگ برتر است. به هر حال تیمی که از لیگ دسته یک به لیگ برتر می‌آید، بازیکنانش هنوز شرایط لازم را برای حضور در این مسابقات پیدا نکرده‌اند ولی مطمئن باشید که این وضعیت برای ما روز به روز بهتر می‌شود.

 

وی همچنین درباره پیوستن ایمان مبعلی به استقلال تهران گفت: تیم ما روی یک نفر نمی‌چرخد. البته مبعلی برای تیم ما زحمت کشید و هیچ وقت زحمت‌های او را فراموش نمی‌کنیم. به هر حال این تصمیم گرفته شد و ما هم به عنوان بازیکن وظیفه داریم تا روز آخر در این تیم انجام وظیفه کنیم.

 

مدافع تیم استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که سال آینده هم در این تیم می‌مانید؟ عنوان کرد: سه بازی مانده تا قراردادم با استقلال تمام شود که امیدوارم نتیجه بگیریم و در لیگ بمانیم و من پس از پایان مسابقات در این زمینه تصمیم می‌گیرم.

 

وی افزود: شرایط استقلال‌خوزستان آن قدر خوب است که لذت می‌بریم. در این تیم هر کسی کار خود را بدون حاشیه انجام می‌دهد و به نظرم استقلال از همه نظر ازجمله اخلاقی، بهترین تیم لیگ است.

 

https://hoorkhabar.ir/1256کپی شد!
145