فرکی: امیدوارم بازیکنانم در لیست نهایی کی‌روش قرار گیرند/در حال آنالیز تیم الفتح هستیم

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان با بیان این‌که شرایط تیمم خوب است، گفت: امیدوارم بازیکنانم نظر کادر فنی تیم‌ملی را جلب کنند و در لیست نهایی کی‌روش برای جام‌جهانی قرار گیرند.

حسین فرکی با بیان این‌که شرایط خوبی داریم، اظهار کرد: پس از بازی با الجیش دو روز به بازیکنان‌مان استراحت دادیم و از روز گذشته تمرینات‌مان را از سر گرفتیم و امروز نیز صبح و بعد از ظهر تمرین داریم و طبق برنامه‌ریزی‌ای که انجام داده ایم تا قبل از با الفتح عربستان، تمرینات‌مان را در اهواز دنبال می‌کنیم و خودمان را آماده نگه می‌داریم.

 

وی ادامه داد: بازیکنان‌مان در شرایط خوبی هستند و اکنون نیز بختیار رحمانی، سوشا مکانی و مهرداد جماعتی در اردوی تیم‌ملی هستند. دو، سه بازیکن آسیب‌دیده نیز داریم که امیدوارم شرایط‌شان بهتر شود تا از این لحاظ نگرانی نداشته باشیم. در کل همه چیز در شرایط خوبی پیش می‌رود.

 

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در پاسخ به این سوال که وضعیت بهبودی پریرا در چه مرحله‌ای است؟ توضیح داد: پریرا رو به بهبودی است. در واقع ما نمی‌توانیم روی این نوع مصدومیت‌ها ریسک کنیم که خدایی نکرده مصدومیت‌ها تشدید شود. ما کار دشواری پیش رو داریم و نیاز است با تامل بیشتر، بازیکنان‌مان را برسانیم. فکر می‌کنم پریرا تمرینات خود را از دو، سه روز آینده شروع کند.

 

وی در ادامه در ارزیابی‌اش از تیم الفتح عربستان گفت: از مدت‌ها قبل بازی‌های این تیم را در لیگ عربستان زیر نظر داریم. چند فیلم از این تیم دیده‌ایم و همچنین در حال آنالیز دیدار این تیم در جام باشگاه‌های آسیا هستیم تا بتوانیم به صورت عملی روی این تیم کار کنیم و موارد لازم را به بازیکنان انتقال دهیم.

 

فرکی افزود: الفتح تیم بسیار خوبی است و در اولین دیدار خود در جام باشگاه‌های آسیا در خانه‌اش مقابل تیم خوب بنیادکار ازبکستان به تساوی رسید. به هر حال امیدواریم بتوانیم مقابل این رقیب‌مان در بازی خانگی نتیجه لازم را بگیریم. به نظرم هیچ تیم ساده‌ای در هیچ گروهی وجود ندارد و هر سه تیم حاضر در گروه ما نیز شرایط خوبی دارند. امیدوارم در این دیدار رو در رو و البته دشوار، پیروز شویم.

 

وی درباره دیدار تیمش مقابل الجیش قطر در اولین گام از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: این دیدار اولین تجربه ما بود و باتوجه به این‌که بازیکنان ما شناخت صد درصدی نسبت به حریف نداشتند، ما سعی کردیم شناخت آن‌ها را نسبت به الجیش بیشتر کنیم. به هر حال ما در مقابل تیمی بازی می‌کردیم که بازیکنان چند میلیاردی از کشورهای مختلف و صاحب فوتبال مانند تونس، کره، فرانسه و برزیل در اختیار داشت.

 

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان ادامه داد: در هر صورت این دیدار ساده نبود؛ به دلیل این‌که خارج از خانه بازی می‌کردیم و هم این‌که اولین تجربه تیم ما بود. ضمن این‌که چند بازیکن ما پیش از این دیدار مصدوم شدند و آن‌ها را در اختیار نداشتیم ولی با وجود این مسایل، بازیکنانم امتیاز خوبی کسب کردند که تاثیر زیاد این امتیاز بر روحیه بازیکنانم برای دیدارهای بعدی‌مان است. امیدوارم این یک امتیاز در ادامه به کارمان بیاید.

 

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که به نظرتان چه بازیکنان دیگری از فولاد می‌توانستند در لیست کی‌روش قرار داشته باشند؟ توضیح داد: باتوجه به بازی‌های پیش روی تیم‌ملی مقابل گینه و کویت، سرمربی تیم‌ملی ۳۴ بازیکن را به تیم‌ملی دعوت کرده است. شاید از نگاه ما بازیکنان دیگری هم شایسته حضور در تیم‌ملی باشند که با نگاه کادر فنی تیم‌ملی، در حال حاضر شرایط برای حضور آن‌ها فراهم نیست. من به شخصه فکر می‌کنم بازیکنان دیگرمان مانند کرمی، شریفات، افشین و رضایی هم می‌توانستند جزو دعوت شده‌ها باشند. به هر حال ما ناامید نیستیم و امیدوارم بازیکنانم در ادامه نظر کادر فنی تیم‌ملی را جلب کنند و درنهایت بتوانند در لیست نهایی بازیکنان منتخب جام‌جهانی باشند که من این موضوع را آرزو می‌کنم. در کل همه چیز به خود بازیکنان و نظر فنی کادر فنی تیم‌ملی بستگی دارد.

 

https://hoorkhabar.ir/1145کپی شد!
165