آغاز اکران دانشگاهی «معراجی‌ها»/ تقاضای ۳۰۰ دانشگاه برای اکران فیلم ده‌نمکی

در حالی اکران دانشگاهی فیلم سینمایی «معراجی‌ها» آغاز شده است که تاکنون بیش از ۳۰۰ دانشگاه تقاضای اکران این فیلم را کرده‌اند.

سید علیرضا فخارزاده مدیر اکران بخش جانبی فیلم «چ» و «معراجی‌ها» گفت: از اول اسفندماه ، اکران دانشگاهی و مراکز فرهنگی کشور آغاز شده است که با استقبال بسیار زیادی از سوی دانشگاههای مختلف در سراسر کشور مواجه شده ائیم.

 

وی افزود:تا روز سه شنبه ۶ اسفند ، ۴۹ مرکز مختلف دانشگاهی تقاضای خود را ثبت و ارائه دادند که از روز چهارشنبه با موج عظیمی از تماسها مواجه شدیم که تا این لحظه این تعداد به بیش از ۳۰۰ مجموعه رسیده است که همچنان این رقم در حال افزایش بوده و حتی تا اردیبهشت سال ۹۳ نیز ثبت درخواست داشته ائیم.

 

فخارزاده درباره علت این استقبال گفت : دانشجویان و مراکز فرهنگی به خوبی با این اثر ارزشمند ابراهیم حاتمی کیا ارتباط برقرار نموده اند و این حرکت ، نشانگر درک عمیق از پیامهای خوب فیلم ( چ ) میباشد.

 

وی همچنین اعلام کرد: طبق هماهنگی با موسسه فیلمیران، اکران بخش جانبی و دانشگاهی فیلم سینمائی معراجیها به کارگردانی مسعود ده نمکی از ۱۰ اسفند در سراسر کشور آغاز خواهد شد .

 

مدیر اکران بخش جانبی فیلم «چ» و «معراجی‌ها» به همین منظور هماهنگی نهاد‌های دانشگاهی برای اکران فیلم‌های «چ» و «معراجی‌ها» این گروه‌ها می‌توانند با شماره تلفن۰۲۱۶۶۵۶۱۶۳۱ تماس بگیرند.

https://hoorkhabar.ir/1060کپی شد!
72
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.