چرا روز قدس را گرامی میداریم؟

القدس هی المحور

اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود. بیش از چهار دهه از این فتوای سیا سی و دینی و نظامی امام خمینی(ره) می گذرد؛ هر روز که می گذرد، ضرورت اجرای این فرمان بیشتر نمایان شده و البته به تحقق آن بیشتر نزدیک می شویم.
کد خبر : 704421
تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۲
القدس هی المحور

به گزارش هورنیوز؛ جمعیت دفاع از ملت  فلسطین استان خوزستان به مناسبت چهل و چهارمین سالروز جهانی قدس شریف بیانیه ای را به قلم رضا داودی دبیر این جمعیت صادر نمود که در ادامه می آید؛

اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود. بیش از چهار دهه از این فتوای سیاسی و دینی و نظامی امام خمینی(ره) می گذرد؛ هر روز که می گذرد، ضرورت اجرای این فرمان بی شتر نمایان شده و البته به تحقق آن بیشتر نزدیک می شویم.

 

رژیم صهیونیستی بر پایه نسل کشی و آواره سازی یک ملت و با ماهیتی پادگانی تاسیس شده است لذا منشأ همه اختلافات در سطح منطقه غرب آسیا و جهان اسلام است. امروز اگر عراق اشغال شده و از تروریسم و اختالفات قومیتی و مذهبی رنجور است، رد پای اسرائیل در آن دیده می شود، اگر سوریه اشغال است و تروریسم در جولان می دهد، بر اساس یک طرح صهیونیستی است.

 

اگر در لبنان جریانی سلاح حزب الله را هدف قرار داده اند، بی هیچ تردیدی ایادی دشمن صهیونیستی اند تا زمینه را برای تاخت و تاز ماشین جنگی اسرائیل در لبنان
فراهم سازند. اگر شمال افریقا هر روز به سمت نا امنی بیشتر سوق پیدا می کند در راستای اهداف جریان صهیونیسم است. اگر یمن هشت سال جنگ ظالمانه رژیم های خائن عربی را تحمل می کند بر اساس دستور اسرائیل است.

 

اگر افغانستان از بی ثباتی سیاسی و امنیتی و آوارگی ملتش درد می کشد، خواست و مدیریت صهیونیسم است؛ اگر امروز پاکستان به سمت ناپایداری سیاسی حرکت می کند، اسرائیل در آن نقش دارد.

 

اگر قرن ها همزیستی مسالمت آمیز اقوام و مذاهب در هند، شاهد خشونت قومی علیه مسلمانان هستیم، نقشه اسرائیل است. اگر مسلمانان در میانمار آوارگی را تجربه می کنند، نفوذ صهیونیسم است. اگر امروز ایران اسلامی تحریم است، برای تامین امنیت اسرائیل است. اگر برخی رژیم های عربی پرده از چهره نفاق برکشیده اند و آرمان فلسطین را قربانی کرده اند، برای ادامه حیات اسرائیل است. پس مرگ و نابودی اسرائیل یک ضرورت است تا منطقه و جهان اسلام آرامش را تجربه کند.

 

روز جهانی قدس روز تحقق ضرورت نابودی اسرائیل است؛ روز پاسخ به جنایات اخیر اسرائیل در کرانه باختری و مسجد القصی است. روز همبستگی امت اسلام و جهان با آرمان فلسطین است. روزی است که شکست استکبار جهانی را رقم خواهد زد. روزی است که روحیه ضد صهیونیستی را در میان امت و افکار عمومی جهان تقویت خواهد کرد.

 

روز جهانی قدس، روز نمایش اقتدار امت و روز تضعیف روحیه در میان صهیونیست ها است. روز جهانی قدس، «روز امتیاز حق از باطل است» ؛ روز خروش جهان علیه صهیونیسم و جریان سلطه است؛ روز اجماع امت به عنوان عقبه استراتژیک مقاومت فلسطین است.

 

جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خوزستان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس از همه اقشار ملت ایران، امت اسلامی و جامعه جهانی دعوت می نماید تا در این روز شکوه قدرت توده ها را در پیگیری حق و عدالت و مخالفت با ظلم و بیداد را به نمایش بگذارند.

 

امروز که بیشترین اجماع جامعه فلسطین حول مقاومت است و رژیم صهیونیستی نیز در محاصره مقاومت است، حضور گسترده مردمی در حمایت از فلسطین ضرورتی در راستای تکلیف انسانی، اخلاقی، دینی و منافع ملی و امنیتی است که بی تردید نابودی اسرائیل را سرعت خواهد بخشید. اسرائیلی که از درون نیز در حال فروپاشی است و تنها گامی از همت امت را لازم دارد.

ارسال به تلگرام
کانال خبری هورنیوز
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code