آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان ساختمان در اهواز برگزار می‌شود

رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان از برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماری تجربی از ۲۲ آبان‌ماه به مدت ۲ روز در اهواز خبر داد.

سلام ابوقداره‌نسب اظهارکرد: آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماری تجربی در رشته‌های هفت‌گانه مهندسی شامل عمران، معماری، برق، مکانیک، شهرسازی، ترافیک، نقشه‌برداری برگزار می‌شود.

وی افزود: این آزمون روز پنجشنبه، ۲۲ آبان‌ماه در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر در ساعات ۹ صبح و ۱۴:۳۰ دقیقه و روز جمعه، ۲۳ آبان‌ماه در یک نوبت، در ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد.

ابوقداره‌نسب تصریح‌کرد: تعداد داوطلبان آزمون‌های آبان‌ماه به ۴ هزار و ۹۸۴ نفر می‌رسد، درحالی که در آزمون‌های خردادماه امسال نیز تعداد داوطلبان ۵ هزار و ۱۹۸ نفر بود و این مساله کاهش ۴ درصدی تعداد داوطلبان را نشان می‌دهد.

وی عنوان‌کرد: محل برگزاری این آزمون‌ها دانشکده‌های علوم‌تربیتی، اقتصاد، الهیات و ادبیات دانشگاه شهید چمران اهواز است.

رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان ادامه‌داد: همراه داشتن کارت عضویت سازمان نظام مهندسی و کارت ورود به جلسه آزمون الزامی است. با توجه به برگزاری آزمون به صورت کتاب باز، به داوطلبان توصیه می‌شود نسبت به تهیه منابع براساس لیست مندرج در سایت www.inbr.ir با توجه به رشته اقدام کنند.

ابوقداره‌نسب گفت: هرگونه جابه‌جایی کتاب بین داوطلبان در جلسه آزمون ممنوع و تخلف محسوب می‌شود. همچنین داوطلبان از آوردن تلفن‌همراه حتی به‌صورت خاموش در داخل حوزه‌های امتحانی خودداری کنند. زمان خروج داوطلبان از حوزه‌های امتحانی پس از سپری شدن ۷۰ درصد از زمان آزمون مربوطه امکان‌پذیر است.

https://hoorkhabar.ir/443195کپی شد!
86
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.