جای خالی منطقه آزاد در میان مردم و مسئولان آبادان

امام جمعه آبادان با اشاره به خالی بودن جای منطقه آزاد اروند میان مردم و مسئولان آبادانی گفت: سازمان منطقه آزاد اروند باید تمام قد به شهر آبادان کمک کند.

حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌پور پنجشنبه شب در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های شهری آبادان با تبریک هفته دولت و ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) اظهار کرد: از تمام کسانی که کوشیدند تا پروژه‌های خوبی را به شهروندان تقدیم کنند، قدردانی و تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه تمام تلاش دولت در راستای بهبود وضعیت شهرهای آبادان و خرمشهر است، تصریح کرد: تحت هیچ عنوان نباید امکانات شهر آبادان همچون امکانات درمانی و آموزشی به اهواز منتقل شود.

امام جمعه آبادان تصریح کرد: هر چند که بذل و بخشش آبادان به سایر شهرهای استان زیاد بوده اما به باور ما نگاه به آبادان مثبت است و هیچ چیزی از این شهر بیرون نمی‌رود.

ابراهیمی‌پور با اشاره به تسری منطقه آزاد اروند به تمام شهرهای آبادان و خرمشهر یادآور شد: جای مسئولان منطقه آزاد اروند در این میان خالی است، آنان نیز باید به میان مردم و مسئولان آبادان بیایند و در تعاملی بیشتر و بهتر برای بهبود وضعیت شهر بکوشند.

وی اجرای طرح تحول سلامت در کشور را کاری بزرگ و ارزشمند خواند و گفت: این طرح از جمله طرح‌های شاخص دولت است که باید با جدیت دنبال و به نحو مطلوبی به مرحله اجرا درآید.

امام جمعه آبادان افزود: کمبود پزشک متخصص و عمومی در حوزه درمان بسیار مشهود بوده و برای این منظور به همکاری و حمایت جدی دستگاه‌های مرتبط نیاز است.

ابراهیمی‌پور عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های فراوان شهر آبادان، می‌طلبد که نمایندگان و مسئولان با وفاق، اتحاد، همراهی و همدلی آستین همت را بالا زده و برای ارتقای سطح زندگی و معیشتی مردم بکوشند تا به این ترتیب ذره‌ای از آلام مردم کاسته شود.

وی تصریح کرد: آبادان و آبادانی‌ها حقشان بیشتر از آن چیزی است که اکنون وجود دارد پس باید برای رسیدن به این مرتبه تلاش و جدیت بیشتری شود.

https://hoorkhabar.ir/238975کپی شد!
57
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.