اعلام آمادگی خانه خیرین خوزستان برای همکاری با انجمن خیرین مسکن‌ساز

مدیرعامل خانه خیرین خوزستان از اعلام آمادگی خانه خیرین استان برای همکاری با انجمن خیرین مسکن‌ساز خبر داد.

محمدحسن کعبی بعد از ظهر امروز در حاشیه جلسه خانه خیرین استان خوزستان اظهار کرد: خانه خیرین استان برای همکاری برای محرومیت‌زدایی و برنامه‌ریزی در راستای احداث مسکن برای محرومان استان آمادگی کامل و جامع دارد.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های بشر از نخستین روز خلقت تاکنون دغدغه مسکن و سرپناه بوده و بی‌سرپناهی یا بدسرپناهی قشر محروم جامعه را از آفات زیان بار هر جامعه بشری است.

وی با بیان اهمیت مسئله مسکن در دولت و نظام جمهوری اسلامی تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی اهمیت تهیه مسکن به اندازه‌ای ارزشمند است که این موضوع در آن واحد و توسط چند ارگان بزرگ دولتی مثل بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و سازمان تامین اجتماعی از طریق شرکت خانه‌سازی ایران در حال اجراست.

مدیرعامل خانه خیرین خوزستان اضافه کرد: البته این سه نهاد عمومی در کشور با وجود فعالیت‌های بسیار خوب و گسترده‌ای که تاکنون داشته‌اند باز هم به نظر می‌رسد که متاسفانه در بخش‌های دیگر چندان موفق یا حداقل هماهنگ نیستند.

وی همچنین خواستار هماهنگی و همکاری بیشتر نهادهای حمایتی مهمی همچون سازمان بهزیستی و امداد حضرت امام(ره) در سطح استان با خانه خیرین خوزستان شد گفت: تبلور این همکاری منجر به شناخت بهتر محرومان و برنامه‌ریزی برای تامین مسکن آنان در سطح استان خواهد شد.

https://hoorkhabar.ir/190997کپی شد!
132
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.