ترویج فرهنگی آپارتمان نشینی با کتاب «کاشانه»

با هدف ترویچ فرهنگ آپارتمان نشینی و آشنایی با قوانین آپارتمان نشینی کتابی تحت عنوان «کاشانه» از سوی معاونت اموراجتماعی وفرهنگی شهرداری چاپ شد.

امیر آهن جان معاون اموراجتماعی وفرهنگی شهرداری فرهنگ را جزء تفکیک ناپذیر زندگی آپارتمان نشینی دانست و گفت: با توجه به اهمیت مقوله فرهنگ در روابط اجتماعی میان افراد ، لازم و ضروری است که هر شخص در راستای استفاده از شرایط و موقعیت های اجتماعی تحت آموزشهای عمومی نیز قرار گیرد. به همین سبب وبه دلیل گسترش آپارتمان نشینی در شهرها ، شهروندان می بایست با فرهنگ وقوانین آپارتمان نشینی آشنا شوند تا علاوه بر آسایش فردی موجب مختل شدن آسایش دیگران نشوند. از همین رو کتاب «کاشانه» که حاوی اطلاعات مفیدی در خصوص زندگی آپارتمان نشینی است چاپ شده و در اختیار شهروندان علاقمند قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه گفت: این کتاب که در ۵۰۰۰ نسخه به چاپ رسیده شامل مطالبی است که حتی برای افرادی که سالهاست زندگی شهری را در آپارتمانها تجربه می کنند مفید و قابل استفاده است.

آهن جان در خصوص نحوه توزیع این کتاب گفت: علاقمندان می توانند با ارسال کلمه «کاشانه»و همچنین نام ونام خانوادگی خود و آدرس دقیق منزل مسکونی (با ذکر نام مجتمع) به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۶۱۲۳  این کتاب را درخواست نمایند و صورت رایگان  آن را تحویل بگیرند.

وی در پایان گفت: مطالعه این کتاب کم حجم ولی ارزشمند علاوه بر اطلاع از وظایف ، ما را با حقوقی که داریم نیز آشنا می سازد.

https://hoorkhabar.ir/186844کپی شد!
179
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.