با این وضعیت تا ۲ سال دیگر اثری از تیم های نفتی مسجدسلیمان و آبادان نخواهد بود

آقای زنگنه که از فوتبال متنفر بود و تیم‌ها را به نابودی کشید، ولی از وزیر جدید توقع دارم یک بار به استان ما بیاید و شوق مردم را ببیند. اگر شرایط اینطور ادامه پیدا کند من به شما قول می‌دهم دو سال بعد نه نفت مسجدسلیمانی وجود داشته باشد، نه نفت آبادانی.
کد خبر : 699587
تاریخ انتشار : ۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۸
با این وضعیت تا ۲ سال دیگر اثری از تیم های نفتی مسجدسلیمان و آبادان نخواهد بود

هورنیوز – فراز کمالوند پس از پیروزی یک بر صفر نفت مسجدسلیمان مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: جا دارد روز مربی را به همه مربیان تبریک بگویم. بازی بسیار خوبی بود و هر دو تیم خوب فوتبال بازی کردند،‌ به خصوص بچه‌های ما. اگر توپ‌های ما وارد دروازه پدیده می‌شد می‌توانستیم با گل‌های بیشتری پیروز شویم. البته تیم پدیده هم بسیار زحمت کشید. بازی پایاپایی در نیمه دوم بود و از دقیقه ۷۰ به بعد هم به ما فشار آوردند، ولی در مجموع سه چهار موقعیت صد درصد داشتیم. یک موقعیت هم ما داخل محوطه جریمه داشتیم که امیدوارم پنالتی نباشد تا آقای سلطانی هم که بازی امروز جزو اولین قضاوت‌هایش بود، نمره خوبی بگیرد.

 

وی در ادامه افزود: ما مظلوم‌ترین تیم کشور هستیم. همین تیم پدیده حدود ۱۰ درصد به بازیکنانش پول داده است، ولی ما ریالی پول نگرفته‌ایم. شهری روی گنج خوابیده و بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور از خوزستان و مسجد سلیمان رفع می‌شود، ولی این شهر در فقر مطلق به سر می‌برد. من از آقای رئیسی ریاست محترم و محبوب جمهوری خواهش می‌کنم به استان خوزستان توجه ویژه داشته باشد. استانی که این همه مشکل نفت و بنزین را حل می‌کند و استان اول کشور است،‌ خیلی بد است که مردمش به این شکل زندگی کنند. مردم مسجدسلیمان هیچ دلخوشی جز این فوتبال ندارند. یک نفر باید به داد این مردم برسد. شهرهای دیگر استان هم همین مشکل را دارند. این برد را به مردم اندیکا تقدیم می‌کنم، ولی انتظار دارم یک نفر به تیم ما رسیدگی کند. آقای زنگنه که از فوتبال متنفر بود و تیم‌ها را به نابودی کشید، ولی از وزیر جدید توقع دارم یک بار به استان ما بیاید و شوق مردم را ببیند. اگر شرایط اینطور ادامه پیدا کند من به شما قول می‌دهم دو سال بعد نه نفت مسجدسلیمانی وجود داشته باشد، نه نفت آبادانی.

 

سرمربی نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: نمی‌شود یک شهر روی گنج باشد، ولی به خاطر یک آب معدنی مشکل داشته باشیم. اول باید تکلیف این تیم مشخص شود که برای چه کسی است. ما آخرین تیم بودیم که کارمان را شروع کردیم. از فصل گذشته هم دو بازیکن‌مان باقی مانده‌اند. ما نه بازی دوستانه انجام دادیم و نه توانستیم کار تاکتیکی انجام دهیم. اصلاً مشخص نیست باشگاه ما چطور اداره می‌شود. روز اول کارت بازیکنان‌مان یک ساعت مانده به بازی صادر شد، هفته دوم زمین نداشتیم و پشت در ورزشگاه فولاد ماندیم، دوباره امروز هم کارت سه چهار نفر از بچه‌های ما را ندادند. از نورشرق خواهش می‌کنم عدالت را برقرار کند. مگر ما چقدر پتانسیل داریم که کارت چند بازیکن‌مان را هم نمی‌دهید؟! من از همین جا به مسئولان تیم‌مان اعلام می‌کنم ۷۲ ساعت فرصت دارند تکلیف پول بچه‌ها را مشخص کنند، اگر قرارداد بچه‌ها تا روز چهارشنبه مشخص نشود، با تمام احترامی که قائلم از روز چهارشنبه دیگر سرمربی نفت مسجدسلیمان نخواهم بود. ما سه بازی است میهمان هستیم. نه امکانات داریم، نه پزشک داریم و نه فیزیوتراپ. بازیکنم زمین می‌خورد به دستیارم می‌گویم برو درمانش کن. بعد هم می‌گویند کمالوند استعفا می‌دهد، استعفا ندهم چه کار کنم؟ یک نفر بیاید جای من این مشکلات را حل کند. سه بازی گذشته است، ولی هیچکس کنار تیم ما نیست. من از فرماندار و نماینده مجلس تشکر می‌کنم، ولی این بار روی زمین مانده است. ما هر روز جنگ اعصاب داریم. مربیگری به چه قیمتی؟! مگر می‌شود یک تیم پزشک نداشته باشد؟ این هم از زمین ما. چهار روز مانده به مسابقه با لودر آمدند وسط زمین که بازی با سپاهان مجبور شویم به ورزشگاه فولاد برویم.

 

کمالوند خاطر نشان کرد: کل بودجه تیم ما یک، پانزدهم تیم‌های دیگر است. من بازیکن در لیگ برتر می‌شناسم که ۸۰ درصد کل تیم ما پول گرفته است. کل تیم ما با ۲۰ میلیارد تومان جمع می‌شود. همین را هم دریغ کردند. مثل آدمی می‌ماند که جیبش پُر پول است، اما نمی‌تواند خرج کند. پنج متر در شهر چاه بزنیم به نفت می‌رسیم، ولی پول نداریم. تنها امیدواری من این است که آقای رئیسی این بار را از دوش مردم خوزستان بردارد. به خدا مردم خوزستان فوتبال برای‌شان از نان شب مهم‌تر است. شما نمی‌دانید در ۲۵ روز گذشته چه بر من گذشته است. ما در ۱۵ روز اول یک دست پیراهن نداشتیم. مگر می‌شود یک تیم در لیگ حرفه‌ای توپ، پیراهن و پزشک نداشته باشد؟! در دو بازی اول سرپرست هم نداشتیم، پول که هیچ؛‌ آنقدر مشکلات داریم که به پول نمی‌رسد. من فقط آمدم که این حرف‌ها را بزنم. اگر دل‌تان برای مردم خوزستان می‌تپد فکری به حال تیم ما کنید. نمی‌شود که یک تیم صنعتی ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه کند، ولی ما به خاطر ۲۰ میلیون تومان در به در شویم. این حرف‌ها در گلوی من مانده بود. بعد می‌گویند چرا کمالوند استعفا می‌دهد. دلیلش همین‌هاست.

 

وی با بیان اینکه «اگر نفت مسجدسلیمان را نمی‌خواهید آن را منحل کنید.»، تصریح کرد: همین یک دلخوشی را از مردم خوزستان بگیرید. من خواهش می‌کنم فریادرس مردم ما باشید.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود وزارت نفت دستور داده است تا به تیم‌های باشگاهی رسیدگی شود، یادآور شد: بازیکن ما تا الان یک ریال پول نگرفته است. فراتر از این؛ ما پزشک نداریم. شما تیمی با این وضعیت سراغ دارید؟! اگر دستور دادند حداقل نوشدارو بعد از مرگ سهراب نباشد. امروز تیم ما پنج بازیکنش را هم نداشت. ما چند هفته می‌توانیم اینطور دوام بیاوریم؟ من می‌گویم عدالت باشد. اگر فلان تیم صنعتی ۳۰۰ میلیارد هزینه می‌کند و بابت یک بازیکن ۳۰ میلیارد می‌دهد، چرا یک دهم این پول به نفت مسجدسلیمان نرسد؟ اجازه بدهید عدالت باشد. یک تیم خوشی زده است زیر دلش و با پرواز چارتر و فلان امکانات می‌رود،‌ یک تیم هم مثل ما پزشک و آب معدنی ندارد. حالا جالب است جلوی صدور کارت بازی ما را هم می‌گیرند. این دیگر ظلم مضاعف است. ما خودمان نان نداریم آن را هم روی هوا از ما می‌گیرند. آقایان جلوی کارت تیمی را بگیرید که ۲۰ میلیارد بدهکار است. جنگ، جنگِ نابرابر است. تیم ما هر سال با ۲۰ میلیارد بسته می‌شود. با چوب دستی می‌خواهیم به جنگ مسلسل برویم. همانطور که گفتم فقط تا چهارشنبه منتظر می‌مانم، اگر حق بچه‌ها را نگیرم می‌روم.

ارسال به تلگرام
کانال خبری هورنیوز
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code